1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
header_slatina_cr_jk_jhd
header_slatina_cr_khk_rnk
header_slatina_cr_msk_nj
header_slatina_cr_pk_kt
header_slatina_cr_pk_uno
header_slatina_cr_strk_kl
header_slatina_cr_uk_ltm
header_slatina_sr_bbk_zvl

PDF Tisk Email

Deklarace o spolupráci

mezi obcemi a městy Slatina v rámci projektu „Evropská Slatina“

Jakožto zvolení zástupci občanů obce Slatina chceme ve snaze o skutečné porozumění národů deklarovat tímto ochotu spolupracovat a podílet se na mezinárodním projektu „Evropská Slatina“ ve smyslu programu Evropa pro občany, konkrétně Akce 1 - opatření 1.2 Sítě partnerských měst.

Hlavním cílem projektu „Evropská Slatina“ je:

  • rozvoj vzájemných partnerských vazeb mezi účastníky projektu formou společných setkání, společných aktivit a vzájemného poznání
  • řešení záležitostí společného zájmu a výměna poznatků
  • motivace společných aktivit
  • zajištění vzájemné tematické a dlouhodobé spolupráce pomocí vytvořených komunikačních nástrojů pro udržitelnost tohoto projektu a šíření výsledků spolupráce

Vůlí všech účastníků je lépe se vzájemně poznat a spolupracovat v různorodých vzájemných společných aktivitách. Nechť jsou podporována setkávání a spolupráce mezi občany všech účastníků společného projektu, protože jen vzájemným poznáním mohou vzniknout užší přátelství. Při všech společných záměrech bude zvyšován respekt a tolerance vůči druhým, a to za zohlednění různých kultur a tradic.

Obec Slatina se touto deklarací o přátelství chce zapojit do mezinárodního projektu sítě partnerských měst „Evropská Slatina“ užší spoluprací mezi evropskými národy. Obec Slatina chce spoluprací v rámci projektu posilovat evropské principy tolerance, úcty a míru pro všechny národy. Součástí našeho prohlášení je také to, učit se z historické a kulturní minulosti vlastní a dalších účastníků projektu a podpora všeho, co slouží záměru zvyšování přátelství mezi účastníky projektu.

 

Ve Slatině 20. 6. 2011

 

Dokumenty ke stažení:
Deklarace o spolupráci (50,5 kB | DOC)
Evropská Slatina (dotazník partnerské obce) (57,5 kB | DOC)

 

Přidejte se k nám!

Přidejte se k nám!

Deklarace o spolupráci

Deklarace o spolupráci